• 504 469 505 / 797 556 582
  • marmur.land@onet.pl
  • Poniedziałek - Sobota: 6:00- 20:00
  • Wysoki Małe 22 28-210 Bogoria k.Staszowa

PARAPETY ZEWNĘTRZNE

Parapety stalowe ocynkowane powlekane gr. 0,5 i 0,75 mm

Parapety stalowe ocynkowane powlekane gr. 0,5 i 0,75 mm ( zabezpieczone folią ochronną) o wymiarach i kolorach standardowych : biały i brąz oraz wszystkich innych kolorach wg palety RAL.

Zabezpieczone wielokrotnie przed korozją, a następnie powlekane lakierami poliestrowymi odpornymi na różne warunki atmosferyczne. Przeznaczone do montażu na zewnątrz z oknami PCV i drewnianymi. Ich zaletą jest estetyka i trwałość za niską cenę. Możliwe jest również wykonanie parapetów zewnętrznych według specyfikacji dostarczonej nam przez zamawiającego.

Uzupełnieniem parapetów są różnokolorowe plastikowe zakończenia zapobiegające się laniu wody z parapetu na mur. Parapety dostarczamy Państwu GOTOWE DO MONTAŻU, nasze parapety nie wymagają docinania na wymiar.

ZOBACZ PRODUKT W SKLEPIE

DOSTĘPNE KOLORY

Parapety aluminiowe powlekane gr. 1,2 mm

Parapety aluminiowe powlekane gr. 1,2 mm ( zabezpieczone folią ochronną) wykonane są z blachy aluminiowej powlekane poliestrem w kolorach białym i brązowym. Stanowią doskonałe zabezpieczenie przed wpływem warunków atmosferycznych, są funkcjonalne, niepalne, łatwe w montażu i właściwie osadzone- stabilne, nie wymagają żadnych zabiegów konserwacyjnych. Istnieje możliwość wykonania parapetów na zamówienie w prawie wszystkich kolorach wg palety RAL oraz różnych szerokościach i długościach. Parapety dodatkowo wyposażone są w zakończenia boczne wykonane z PCV .

ZOBACZ PRODUKT W SKLEPIE

DOSTĘPNE KOLORY

Parapety ALU-PŁYTKA

Parapety ALU-PŁYTKA to imitacja płytki klinkierowej oraz pokrycie ich modnymi powłokami proszkowych farb antycznych. Wszystkie polakierowane parapety są zabezpieczone samoprzylepną folią ochronną, która dodatkowo zabezpiecza produkt w trakcie magazynowania, transportu i montażu. Parapety wyposażone są w zakończenia boczne wykonane z PCV.

ZOBACZ PRODUKT W SKLEPIE

DOSTĘPNE KOLORY

PARAPETY WEWNĘTRZNE

Parapety Wewnętrzne komorowe PCV

Wewnętrzne komorowe PCV – okleinowane w najszerszą na rynku paletę oklein. Doskonale komponują się ze wszystkimi rodzajami i kolorami okien. Rdzeń wykonany z wysoko udarowego polichlorku winylu, laminowany wysokiej jakości okleinami PCV i laminatami CPL, zabezpieczony do transportu i montażu folią ochronną. Charakteryzują się trwałością i łatwością w utrzymaniu czystości. Długość dowolna do 6,0 metra.

ZOBACZ PRODUKT W SKLEPIE

DOSTĘPNE KOLORY

Parapety nakładkowe

Renowacyjne (nakładka PCV) – zabezpieczona folią ochronną, jak sama nazwa mówi nakładane są na stary parapet bez konieczności usuwania poprzedniego, np. ciężkiego parapetu lastriko. Nakładka renowacyjna umożliwia bez dużego nakładu pracy na tanią i szybką zmianę wyglądu starego zniszczonego parapetu na nowy we własnym zakresie. Parapety nakładkowe dostępne są do szerokości 53cm a maksymalna grubość starego parapetu może wynosić do 5cm.Do parapetów montuje się plastikowe zakończenia dostosowane do koloru okleiny

ZOBACZ PRODUKT W SKLEPIE

DOSTĘPNE KOLORY

Parapety z konglomeratu marmurowego

Parapety z konglomeratu marmurowego – materiał ten to 95 % kruszywa skalnego-kamienia naturalnego połączonego z żywicą poliestrową- 5%.Produkt końcowy posiada parametry fizyczno – mechaniczne przewyższające kamień naturalny wchodzący w jego skład co jest efektem kontroli jednolitości koloru i jakości podczas produkcji przemysłowej.
Jako produkt z kamienia naturalnego występuje w szerokiej i bardzo zróżnicowanej gamie kolorystycznej. W budownictwie używany jest jako materiał do produkcji parapetów, schodów, różnego rodzaju blatów, itp. Konglomerat marmurowy tak jak i marmur stosuje się wyłącznie do wnętrz gdyż na zewnątrz po jakimś czasie matowieje.
Już od wielu lat, najczęstszym materiałem z którego montowane są parapety wewnętrzne jest konglomerat marmurowy.
Parapety wykonane z konglomeratu marmurowego to zakup na długie lata, nadają wnętrzu klasy i elegancji i jednocześnie są łatwe w utrzymaniu czystości. Wytwarzane są z płyt kamiennych o grubościach 2 cm i 3 cm, z uwagi na długość płyty w jednym elemencie mogą być maxymalnie do wymiaru 304 cm.

ZOBACZ PRODUKT W SKLEPIE

DOSTĘPNE KOLORY

Parapety z marmuru

parapety z marmuru- Marmur to skała metamorficzna powstała z przeobrażenia wapieni lub dolomitów. Składa się głównie z krystalicznego kalcytu lub dolomitu. W zależności od domieszek może przybierać różne barwy: białą, szarą, różową, kremową, zielonkawą. Marmur można szlifować, piłować i polerować. Jest mniej odpornym materiałem od granitu i konglomeratu . Od starożytności stosowany jako cenny materiał budowlany, rzeźbiarski oraz architektoniczny. Obecnie używany w budownictwie z coraz większym zastosowaniem, szczególnie na obudowy kominków i okładziny łazienek. Parapety marmurowe to naturalne piekno w domu- klasa, szyk, extrawagancja.
W naszej firmie obróbka standardowa jest gratis i obejmuje- poler przodu, boków, fazę i poler, rogi proste i zaokrąglone. Istnieje możliwość innej obróbki parapetów poprzez zeszlifowanie boków w półwałek lub ćwierćwałek za dodatkową opłatą.

ZOBACZ PRODUKT W SKLEPIE
Parapety z granitu

Parapety z granitu – Granit powstaje głęboko pod powierzchnią Ziemi, w wyniku krystalizowania się wolno stygnącej magmy wulkanicznej. Jest skałą najtwardszą i najbardziej wytrzymałą, złożoną z dużych niejednorodnych kryształów, o niebywałych kolorach i strukturach. Granit przybiera różne barwy, takie jak szara, białoróżowa, czerwono-czarna, kremowo-ruda, brązowo-czarna, czarna i inne. Parapety z granitu mogą być stosowane zarówno do wewnątrz jak i na zewnątrz. Parapety granitowe są bardzo twarde i wytrzymałe, posłużą na dziesiątki lat albo i dlużej. W naszej firmie obróbka standardowa jest gratis i obejmuje- poler przodu, boków, fazę i poler, rogi proste i zaokrąglone. Istnieje możliwość innej obróbki parapetów poprzez zeszlifowanie boków w półwałek lub ćwierćwałek za dodatkową opłatą. Miasta i miejscowości  w których działamy to: Bogoria, Staszów, Kielce, Klimontów, Bogoria, Raków czy też Opatów czy Łagów, zapraszamy serdecznie.

ZOBACZ PRODUKT W SKLEPIE
© Copyright 2012-2020 Marmur Land - PROJEKTY wszystkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania treści i zdjęć ze strony.